Spotkanie autorskie z  Markiem Krajewskim - zaproszenie

m.krajewski plakat sMiejska Biblioteka Publiczna zaprasza 25 sierpnia (wtorek) godz.17.00 na spotkanie autorskie z  Markiem Krajewskim autorem kryminałów o Eberhardzie Mocku.

"Nie ma" spotkanie autorskie z Mariuszem Szczygłem - relacja

1W słoneczne sierpniowe popołudnie, w czytelni letniej biblioteki gościliśmy Laureata Literackiej Nagrody Nike 2019 Mariusza Szczygła, który od lat z powodzeniem podbija serca miłośników reportaży. Rozmawialiśmy o nagrodzonym  zbiorze „Nie ma” ,o tym z jakimi  nie ma  zmagają się bohaterowie , skąd  autor czerpał inspiracje, czemu potrzeba było aż dziewięciu lat aby dojrzeć do tej książki, a także o obrazie Michała Mroczka ”Spadochroniarze”, który widnieje na okładce.

Spotkanie online z Cezarym Borowym

borowy plakat bez terminuUprzejmie informujemy, że premiera spotkania online z Cezarym Borowym planowana na 07.08 (piątek) zostaje przesunięta z przyczyn techniczno-organizacyjnych. O następnym terminie premiery nagrania poinformujemy wkrótce.

Kulturalne lato z biblioteką - zaproszenie

lato z biblioteka sierpirn wrzesienMiejska Biblioteka Publiczna zaprasza na kulturalne lato z biblioteką.

Koncert Macieja Tachera - zaproszenie

plakat maciej tacher Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza 20 sierpnia (czwartek) godz.18.00 na koncert autorski Macieja Tachera - kompozytora i autora tekstów.

Spotkanie online z Cezarym Borowym - zaproszenie

plakat borowyMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza na spotkanie online z Cezarym Borowym - podróżnikiem, przewodnikiem po Azji, autorem książki "Spowiedź HANA SOLO. Byłem przemytnikiem w Indiach".

Agnieszka Lingas-Łoniewska - spotkanie online

agnieszka lingas loniewska filmikZapraszamy Państwa na spotkanie online z Panią Agnieszką Lingas-Łoniewską .Czytelnicy biblioteki mieli możliwość wcześniejszego zadawania pytań, na które autorka udzieliła wyczerpujących odpowiedzi.

"Stulecie Winnych" - spotkanie z Ałbeną Grabowską

spotkanie autorskieZ wykształcenia lekarz, z zamiłowania pisarka. Rozdziela czas na pracę zawodową rodzinę i tworzenie - wszystko to udaje jej się z imponującym sukcesem - naszym gościem była Ałbena Grabowska.

Mali programiści - spotkanie z Ozobotami - X dzień wakacji w bibliotece

ozo-botZa nami ostatni dzień wakacji w bibliotece. Dzień upłynął nam w radosnej atmosferze.

Mały detektyw, czyli łamigłówki mądrej główki - IX dzień wakacji w bibliotece

mały detektywZa  nami przedostatni  dzień wakacji z Biblioteką. Dzisiejszego dnia odbyły się warsztaty detektywistyczne. Na początku zajęć dzieci zastanawiały się kto to jest detektyw, jak wygląda i czym się zajmuje.