Spotkanie online z Cezarym Borowym

borowy plakat bez terminuUprzejmie informujemy, że premiera spotkania online z Cezarym Borowym planowana na 07.08 (piątek) zostaje przesunięta z przyczyn techniczno-organizacyjnych. O następnym terminie premiery nagrania poinformujemy wkrótce.

Kulturalne lato z biblioteką - zaproszenie

lato z biblioteka sierpirn wrzesienMiejska Biblioteka Publiczna zaprasza na kulturalne lato z biblioteką.

Koncert Macieja Tachera - zaproszenie

plakat maciej tacher Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza 20 sierpnia (czwartek) godz.18.00 na koncert autorski Macieja Tachera - kompozytora i autora tekstów.

Spotkanie online z Cezarym Borowym - zaproszenie

plakat borowyMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza na spotkanie online z Cezarym Borowym - podróżnikiem, przewodnikiem po Azji, autorem książki "Spowiedź HANA SOLO. Byłem przemytnikiem w Indiach".

Agnieszka Lingas-Łoniewska - spotkanie online

agnieszka lingas loniewska filmikZapraszamy Państwa na spotkanie online z Panią Agnieszką Lingas-Łoniewską .Czytelnicy biblioteki mieli możliwość wcześniejszego zadawania pytań, na które autorka udzieliła wyczerpujących odpowiedzi.

"Nie ma" - spotkanie autorskie z Mariuszem Szczygłem - zaproszenie

plakat szczygielMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza na spotkanie autorskie z Mariuszem Szczygłem 12 sierpnia (środa) godz. 17:00.

"Stulecie Winnych" - spotkanie z Ałbeną Grabowską

spotkanie autorskieZ wykształcenia lekarz, z zamiłowania pisarka. Rozdziela czas na pracę zawodową rodzinę i tworzenie - wszystko to udaje jej się z imponującym sukcesem - naszym gościem była Ałbena Grabowska.

Mali programiści - spotkanie z Ozobotami - X dzień wakacji w bibliotece

ozo-botZa nami ostatni dzień wakacji w bibliotece. Dzień upłynął nam w radosnej atmosferze.

Mały detektyw, czyli łamigłówki mądrej główki - IX dzień wakacji w bibliotece

mały detektywZa  nami przedostatni  dzień wakacji z Biblioteką. Dzisiejszego dnia odbyły się warsztaty detektywistyczne. Na początku zajęć dzieci zastanawiały się kto to jest detektyw, jak wygląda i czym się zajmuje.

Spotkanie Klubu Rękodzieła - relacja

klub kreatywnosci15 lipca w Filii nr 1 odbyło się pierwsze spotkanie Klubu Rękodzieła w ramach Klubu Kreatywności, który powstał z myślą o osobach zainteresowanych dzieleniem się swoimi umiejętnościami i pomysłami.