Od 07.04 odbierz książki w bibliotece głównej

ksiazka na zyczenie infoInformujemy, że od 07.04.2021 (środa) w bibliotece głównej uruchomiona zostaje „Książka na życzenie”: Zamówienie można złożyć mailowo, telefonicznie (dane kontaktowe poniżej) lub poprzez katalog online umieszczony na naszej stronie internetowej: https://mbpprzasnysz.pl

Życzenia od pracowników biblioteki

życzenia mbp przasnysz

WARSZTATY WIELKANOCNE

warsztaty wielkanocneMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu przedstawia WARSZTATY WIELKANOCNE.

Biblioteka dla smyka online

smyk online512Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu przedstawia BIBLIOTEKĘ DLA SMYKA pt. Nakarm królika - pomysł na zabawę w domu z przedszkolakiem.

Spotkanie online Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki

spotkanie ddk512W poniedziałkowe popołudnie odbyło się spotkanie online Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Tematem przewodnim była książka "Typowy kot. Czyli jak wytrzymać z ludźmi".

Dzień Pandy Wielkiej - praca plastyczna dla dzieci

zajawka panda512Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu z okazji jutrzejszego Dnia Pandy Wielkiej przedstawia pracę plastyczną dla dzieci.

"Ślubne historie z rodzinnych albumów" - zaproszenie

plakat.zdjecia.slubne512Fotografia ślubna to pamiątka, której nie da się zastąpić. Zdjęcia ze ślubu to zaklęcie chwili, jednej z najszczęśliwszych w życiu, to zatrzymanie wspomnień. Dzięki fotografiom oglądamy historię, widzimy  uśmiechy i łzy, spojrzenia i gesty .

Portrety. Raluca poznaje Przasnysz

title512Z okazji dnia Kobiet nasza wolontariuszka przygotowała autorski film, w którym to poznaje Przasnysz oczami mieszkanek. W zeszłym tygodniu odbyły się  ciekawe, bardzo inspirujące rozmowy z kobietami, które aktywnie działają w naszym mieście.

75 książek na 75-lecie BIBLIOTEKI

75 lecie512Wspólnie z Państwem w roku naszego jubileuszu, wybieramy 75 najbardziej lubianych przez Państwa tytułów i autorów, które wywarły na Was ogromne wrażenie i pozostaną w pamięci na wiele lat!

Stwórzmy międzypokoleniową  Top listę książek przasnyskiej książnicy, które warto przeczytać i polecić innym!

II Dyktando Przasnyskie - wręczenie nagród

1W Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego nasi mieszkańcy walczyli o Tytuł Mistrza Ortografii pisząc II Dyktando Przasnyskie. W tym roku potyczki ortograficzne toczyły się w strefie wirtualnej - na portalu dyktanda.pl. W tym tygodniu Zwycięzcom wręczyliśmy nagrody.