Kochankowie Sally Brown - relacja z koncertu

1Na dobry początek wakacji zaprosiliśmy przasnyszan ,na spotkanie z szantami i piosenką żeglarską.

Wakacyjne godziny otwarcia

wakacyjne.godziny

Wernisaż wystawy pt. "Literaci w batiku" - zaproszenie

grochowicz2Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu, Muzeum Historyczne w Przasnyszu, Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zapraszają 2 lipca (sobota) o godz. 17:00 na wernisaż wystawy „Literaci w Batiku” połączony z koncertem pt. „ Osiecka / Młynarski / Kofta” w wykonaniu Agnieszki Grochowicz.

Promocja książki Uczelni Lingwistyczno – Technicznej - relacja

1

Ciekawa i potrzebna publikacja wydana została przez Uczelnię Lingwistyczno-Techniczną w Przasnyszu pod redakcją dr Elżbiety Sternal p.t. "Współczesne spojrzenia na zmiany gospodarcze i kulturalne w Przasnyszu po 1989 roku” .

Fajną książkę czytałem - "Zimna sprawa"

bondaNormalna rodzina…  Znika bez śladu… Odnalezione po latach ciała… Wskazują na mord rytualny… Co się wydarzyło w tym domu…  Zbrodnia…. Sekta…. Sekret……Miłość…..Wiara …. Śmierć….. Każda rodzina ma swój sekret, ta woli śmierć od ujawnienia prawdy.

Spotkanie Klubu rękodzieła „Biblioteka pod szpileczką" pn. #ŻyjDobrze

1W środę, 22 czerwca świętowaliśmy ostatnie przed wakacjami spotkanie I grupy Klubu rękodzieła „Biblioteka pod szpileczką”. Z tej okazji gościliśmy w Filii nr 1 Panią Martę Pęczkowską, pracownika Państwowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Przasnyszu.