8-15 maja TYDZIEŃ BIBLIOTEK

tydzien bibliotekMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza na TYDZIEŃ BIBLIOTEK 2021

Maj bez kar!

Konkurs dla młodzieży na booktalking

booktalking konkursMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie na booktalking, czyli najlepszą mówioną recenzję książki.

Życzenia od pracowników biblioteki

życzenia mbp przasnysz

WARSZTATY WIELKANOCNE

warsztaty wielkanocneMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu przedstawia WARSZTATY WIELKANOCNE.

Biblioteka dla smyka online

smyk online512Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu przedstawia BIBLIOTEKĘ DLA SMYKA pt. Nakarm królika - pomysł na zabawę w domu z przedszkolakiem.

Spotkanie online Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki

spotkanie ddk512W poniedziałkowe popołudnie odbyło się spotkanie online Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Tematem przewodnim była książka "Typowy kot. Czyli jak wytrzymać z ludźmi".

Dzień Pandy Wielkiej - praca plastyczna dla dzieci

zajawka panda512Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu z okazji jutrzejszego Dnia Pandy Wielkiej przedstawia pracę plastyczną dla dzieci.

"Ślubne historie z rodzinnych albumów" - zaproszenie

plakat.zdjecia.slubne512Fotografia ślubna to pamiątka, której nie da się zastąpić. Zdjęcia ze ślubu to zaklęcie chwili, jednej z najszczęśliwszych w życiu, to zatrzymanie wspomnień. Dzięki fotografiom oglądamy historię, widzimy  uśmiechy i łzy, spojrzenia i gesty .

Portrety. Raluca poznaje Przasnysz

title512Z okazji dnia Kobiet nasza wolontariuszka przygotowała autorski film, w którym to poznaje Przasnysz oczami mieszkanek. W zeszłym tygodniu odbyły się  ciekawe, bardzo inspirujące rozmowy z kobietami, które aktywnie działają w naszym mieście.