Wakacje z Biblioteką - dzień IX - relacja

1Za nami przedostatni dzień Wakacji z Biblioteką. Spotkanie rozpoczęliśmy od kreatywnego pokazu kina 3D.

Wakacje z Biblioteką 2024 - dzień VIII

1Wakacje z Biblioteką powoli dobiegają końca. Ósmy dzień zajęć rozpoczęliśmy od aktywności fizycznych na świeżym powietrzu.

Koncert "Pod niebem Paryża" w wykonaniu Agnieszki Grochowicz - zaproszenie

agnieszka.grochowiczMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza 23 lipca o godz. 18:00 na koncert piosenki francuskiej "Pod niebem Paryża" w wykonaniu Agnieszki Grochowicz.

Zapisy pod nr tel. 502 087 037

Wakacje z Biblioteką 2024 - dzień VII - relacja

1.Podczas siódmego dnia Wakacji z Biblioteką odwiedziła nas Pani Marta Pęczkowska z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Przasnyszu.

Wakacje z Biblioteką 2024 - dzień VI - relacja

1Rozpoczęliśmy drugi tydzień Wakacji z Biblioteką. Naszym Gościem był Pan Andrzej Ciuba - podróżnikiem oraz mieszkańcem Przasnysza.

Wakacje z Biblioteką 2024 - dzień V - relacja

1Zakończyliśmy pierwszy tydzień Wakacji z Biblioteką.