Koncert kolęd w wykonaniu Miejskiego Chóru Męskiego - relacja

1Piękny okres, w którym obchodzimy czas Bożego Narodzenia zakończyliśmy w sobotę 28.01.2023r. koncertem kolęd w wykonaniu Miejskiego Chóru Męskiego pod dyrekcją Waldemara Maćkowskiego.

Ferie z Biblioteką 2023 - zaproszenie

ferie.zimoweSerdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7 - 12 lat na Ferie z Biblioteką.  Zajęcia będą odbywać się w dwóch turach: od 13.02 do 17.02 oraz od 20.02 do 24.02od godz. 10:00 do 13:00.

Biblioteka w liczbach w 2022 roku

infografika2022Zapraszamy do zapoznania się z liczbami, które pokazują aktywność naszych czytelników. Bez nich nie można wyobrazić sobie istnienia żadnej biblioteki, dlatego jest to tak ważny wskaźnik.

Koncert Kuby Molędy - relacja

1Kuba Molęda - piosenkarz popowy, kompozytor, aktor dubbingowy i musicalowy związany z Teatrem Muzycznym Roma oraz Teatrem Rampa gościł na zaproszenie burmistrza Łukasza Chrostowskiego w Przasnyszu.

Kawiarenka językowa - relacja 19.01

1W czwartek 19. stycznia w bibliotece po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w Kawiarence Językowej, którą tym razem poprowadziła nasza wolontariuszka Sina.

„Rzeczy ,których nie wyrzuciłem” – relacja z DKK

dobre ksiazki i kawa„Rzeczy ,których nie wyrzuciłem” to zbiór esejów Marcina Wichy poświęconych matce autora i ich trudnej relacji.