Otwarte!

otwarteOpublikowane Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r. poz 2091) zmienia wcześniejsze zapowiedzi dotyczące zamknięcia bibliotek publicznych dla czytelników.

Spotkanie online z Anną Marią Nowakowską

nowakowska zajawkaMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza na spotkanie online wokół książek i czytania z Anną Marią Nowakowską - pisarką, publicystką, felietonistką.

„ŻYJ BEZPIECZNIE - DZIAŁAJ BEZPIECZNIE” - zaproszenie

plakat.policjaMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza na spotkanie online w ramach cyklu „ŻYJ BEZPIECZNIE - DZIAŁAJ BEZPIECZNIE” z udziałem funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Spotkanie online z Andrzejem Mellerem - zaproszenie

spotkanie Andrzej MellerMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza na spotkanie online z Andrzejem Mellerem wokół książki "Miraż. Trzy lata w Azji".

TYDZIEŃ Z BIBLIOTEKĄ 23 - 29.11 - zaproszenie

tydz.z.biblioteka.23 29Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza na TYDZIEŃ Z BIBLIOTEKĄ (23.11 - 29.11.2020) ONLINE.

Kodowanie na dywanie

kodowanie na dywanieZapraszamy naszych młodych czytelników do kolejnej jesiennej propozycji. Poniżej znajduje się załącznik z zagadkami, który wymaga myślenia, skupienia i pomysłowości. Komu się uda? Chętnie zobaczymy efekty Waszych prac :) Przysyłajcie zdjęcia na messengera Biblioteki, lub maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :) Powodzenia!

Jesienne kodowaie

Bajkowa Biblioteka - "Podróż do krainy..."

bajkowa.biblioteka.miniZapraszamy do obejrzenia filmu pt. "Podróż do krainy...", w którym to Pani Małgorzata Szyszka oraz Miś przygotowali dla dzieci twórcze zajęcia plastyczne.

Bardzo zachęcamy do wysyłania przygotowanych prac na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 listopada. Z nadesłanych prac - w grudniu -  zostanie zorganizowana wystawa.

TYDZIEŃ Z BIBLIOTEKĄ ONLINE DLA DZIECI - zaproszenie

tydzien.dla.dzieciMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza na TYDZIEŃ Z BIBLIOTEKĄ ONLINE DLA DZIECI.

Praca plastyczna z okazji Święta Niepodległóści

filmik 11 listopadaW dniu kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości nasze myśli w szczególny sposób skłaniają do refleksji na temat patriotyzmu. Odzyskanie niepodległości przez Polskę jest tematem, który trzeba poruszyć również z dziećmi, by były świadome historii swojego kraju. Jest to też dobry moment do wspólnego wykonania prac plastycznych symbolizujących Nasz naród.

Akcja CzytajPL - darmowy dostęp do 12 bestsellerowych ebooków

plakatakcjiczytajplZ początkiem listopada ruszyła kolejna edycja akcji Czytaj PL, czyli największej akcji w Polsce promującej czytelnictwo. Ma ona charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych ebooków i audiobooków. Czytać i słuchać bestsellerowych książek można przez cały listopad.