Zamieszaj z biblioteką relacja

1Gościem wrześniowego odcinka kulinarnej serii ”Zamieszaj z biblioteką „był Jan Chmielewski-regionalista, historyk, podróżnik.

Jesienią ogrody i działki obfitują w dojrzale warzywa i owoce. Nasz gość przygotował dla widzów placek z cukinii wg własnego przepisu.

„Gdzie te prywatki…”- relacja

1Trwają  lekcje tańca prowadzone w ramach inicjatywy oddolnej ”gdzie te prywatki…".

Spotkanie autorskie z Robertem Janowskim - relacja

1Rekordowa frekwencja towarzyszyła spotkaniu z Robertem Janowskim - piosenkarzem, kompozytorem, poetą, aktorem i prezenterem. Historie opowiadane ze swadą i humorem sprawiły, że atmosfera na sali była fantastyczna.

Historia (nie)straszna, czyli w bibliotece o dawnych dziejach

historiaTomasz Gajewski w swojej autorskiej serii "Historia (nie)straszna" opowie o wrześniowych wydarzeniach ważnych dla naszego państwa (i nie tylko).

"Szach i Mat, Mości Królu - szachy dla (nie)wtajemniczonych" - zaproszenie

szachy05.10Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza 05.10 (środa) o godz. 16:00 w bibliotece głównej na spotkanie z cyklu "Szach i Mat, Mości Królu - szachy dla (nie)wtajemniczonych"

Biblioteka dla SMYKA - zaproszenie

smyk05.10Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza ponownie na cykl comiesięcznych zajęć pn. BIBLIOTEKA DLA SMYKA.