Projekt "Poznajmy sie(bie)" - podsumowanie współpracy

mini.projekt.mlodziezW ostatnim czasie nasza Biblioteka podjęła współpracę z projektem społecznym organizowanym w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Zaproszenie na wyjazd do Łazienek Królewskich w Warszawie

koncert.lazienki

Zaproszenie na wyjazd do Łazienek Królewskich w Warszawie 26 maja (niedziela) 2024r.

Hackathon "Dla młodych i z młodymi" - relacja

hackathonW dniach 12 i 13 kwietnia w siedzibie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie przy ul. Rajskiej 1 odbyła się już druga z kolei edycja hackathonu pt. "Dla młodych i z młodymi". Organizatorem wydarzenia były: Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego; Fundacja Edukacja dla Demokracji oraz Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI).

Spotkanie z kulturą - wyjazd do "OCH TEATR" w Warszawie - relacja

1Za nami kolejny wyjazd teatralny zorganizowany dla naszych czytelników. Tym razem do  "Och Teatr" na spektakl "Ożenek" w reżyserii Janusza Gajosa.

Zajęcia z przedszkolakami w Bibliotece - relacja 10.04

1Dzisiejszego dnia Miejską Bibliotekę odwiedziła grupa 4-latków z Niepublicznego Przedszkola "Kubusiowe Przedszkole" w Przasnyszu.

Koncert Antoniego Murackiego - zaproszenie

antoni.murackiMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza 19 kwietnia (piątek) o godz. 18:00 na koncert Antoniego Murackiego - pieśniarza, poety, kompozytora, tłumacza i muzyka.

Zapisy i więcej informacji pod nr tel. 502 087 037

Liczba miejsc ograniczona!