Spotkanie z Barbarą Sitek-WyrembekW sobotnie popołudnie , w bibliotece rozbrzmiewały strofy poezji, a wszystko  to za sprawą promocji nowego tomiku poetyckiego Barbary Sitek – Wyrembek „Gdzie Światła Poezji nie gasną”.

Mieliśmy wyjątkową okazję posłuchania wierszy w interpretacji samej autorki  oraz przybyłych na spotkanie gości. Recytacji towarzyszyły, wspomnienia, o domu rodzinnym,  opowieści o twórczości i genezie powstania poszczególnych wierszy. Przybyli na spotkanie słuchacze indywidualnie rozmawiali po spotkaniu  z bohaterką wydarzenia, dziękowali  za wiersze i prosili o autograf. Dodatkową atrakcją spotkania była wystawa obrazów Barbary Sitek - Wyrembek oraz prezentacja multimedialna z recytacją i przerywnikiem muzycznym.

Projekt „Wszystko gra!”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura