festyn na zakończenie lataOstatni dzień Wakacji z Biblioteką dzieci spędziły na wspaniałej zabawie podczas festynu na zakończenie lata. Organizatorami wydarzenia była Spółdzielnia Mieszkaniowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu.

Dzieci z przyjemnością wzięły udział w wielu konkurencjach sportowo-rekreacyjnych: rzut piłeczką do kosza oraz wielu innych. W czasie trwania imprezy najmłodsze dzieci mogły korzystać z tzw. "Strefy malucha" (wydzielonego miejsca do zabawy dla najmłodszych). Wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do malowania twarzy w "Bajkowe wzory odchodzącego lata".

Dużą atrakcją dla dzieci były nagrody dla najlepszych uczestników poszczególnych konkurencji. Zabawom towarzyszyła muzyka, dzieciom dopisywały humory i pogoda nie zawiodła.