wakacje w biblioteceDziś zawitało do naszej biblioteki „kino" domowe sprzed 50 lat. W roli głównej rzutnik  "Ania" - w pozostałych rolach - bajki : „ Smerfy" , "Kaczka dziwaczka". Lektorką  została Pani bibliotekarka. Bajki wyświetlane na ścianie przyciągają uwagę najmłodszych, niosą ze sobą piękne przesłania.

Później przyszła pora na namalowanie wioski Smerfów  i uczestnicy świetnie sobie z tym poradzili  - byli pełni  kreatywnych pomysłów, ( malowanie jest jedną z najbardziej lubianych przez dzieci formą zabawy).

Nie zapominamy o dobrej kondycji, dziś także zdrowa dawka ruchu i zabaw na świeżym powietrzu. Czas upłynął nam bardzo szybko  i ani się obejrzeliśmy, spotkanie dobiegło końca.

Jutro znów się widzimy!

Projekt „Wszystko gra!”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura