zostań twarzą bibliotekiW ubiegłym tygodniu zakończyła się dwudniowa sesja fotograficzna promująca czytelnictwo  pn. „Zostań twarzą Biblioteki”. Osobami wykonującymi zdjęcia byli młodzi pasjonaci, uczestnicy warsztatów „W obiektywie Biblioteki”, którzy  w odpowiednim świetle, scenerii, z wykorzystaniem nowoczesnych podstaw techniki tworzenia fotografii chwytali najważniejsze momenty.

Modelami byli nasi najbardziej zaprzyjaźnieni czytelnicy i przyjaciele, którym serdecznie bardzo dziękujemy. Wszystko to mogło się odbyć dzięki profesjonalnej pomocy pani fotograf  Anny Suchcickiej. Efekty sesji „Zostań Twarzą Biblioteki” zostaną zaprezentowane podczas wystawy w grudniu. A poniżej zamieszczamy fotorelację z kulis sesji fotograficznej.

Serdecznie dziękujemy: Bartoszowi Bieżuńskiemu, Mateuszowi Budnemu, Dominikowi Ferenc i Dawidowi Kaczyńskiemu - fotografom za udział w sesji a także pani Annie Suchcickiej za opiekę i pomoc.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura