grudniowy poranek z biblioteką14 grudnia odbył się już ostatni w tym roku ,, Poranek w bibliotece’’. Zajęcia rozpoczęliśmy od krzyżówki, której rozwiązanie było wstępem do świątecznych zajęć i rozmawie o tradycjach bożonarodzeniowych. Następnie przeszliśmy do części warsztatowej, podczas której dzieci rozwiązywały rebusy, krzyżówki i kolorowanki. Podsumowaniem zajęć była praca plastyczna, do wyboru kartka świąteczna lub zimowy domek z papieru. Zajęcia umilały nam świąteczne piosenki i kolędy.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za wszystkie poranki w 2019 roku oraz fantastyczną atmosferę. Życzymy Wesołych Świąt i zapraszamy na kolejne w Nowym Roku.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura