aktywny seniorZakończyliśmy cykl  szkoleń dla seniorów podczas których poznawali zasady działania czytnika książek elektronicznych i jego wielorakie funkcje. Tym razem w spotkaniu uczestniczyły Panie z Klubu Seniora.

W części praktycznej miały możliwość skorzystania z czytników  i zastosowania zdobytej wiedzy. Usłyszały też o zaletach innego formatu książki czyli audiobookach, a także zobaczyły i skorzystały z fotela audio znajdującego się w bibliotece.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura