czytanie W sobotnie przedpołudnie po raz pierwszy w 2020 roku spotkaliśmy się z grupą dzieci na zajęciach w ramach Poranka z Biblioteką. Zajęcia przebiegły wokół znanego nam wszystkim, miłego misia o malutkim rozumku - Kubusia Puchatka.

Dzieci na początku rozwiązały krzyżówkę, która wprowadziła ich do dalszej części zajęć. Następnie wysłuchały fragmentu książki o Kubusiu Puchatku. Przygody misia zaciekawiły dzieci, dlatego też postanowiły również wypożyczyć o nim książki. W drugiej części zajęć nie zabrakło prac plastycznych a także zabaw z rówieśnikami. Poranek z Biblioteką jest dobrą okazją do kreatywnego spędzenia sobotniego ranka oraz integracji.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za mile spędzony czas i zapraszamy na kolejny Poranek z Biblioteką.

Projekt „Wszystko gra”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura