zakończenie feriiOstatni dzień Ferii w Bibliotece minął nam w rozrywkowej atmosferze i zakończyliśmy go z przytupem. Na początku zajęć dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych przy muzyce tj. piłka parzy, ratwa a także ćwiczyliśmy pamięć podczas gry w memorki.

Następnie uczestnicy wykonali maski karnawałowe wg podanych wzorów oraz własnej inwencji twórczej. Ozdabiały je cekinami, mazakami lub kredkami tworząc niepowtarzalne wzory. W dalszej części zajęć obejrzały film, który przedstawiał jak ludzie bawią się podczas karnawału w Rio. Dzieciom bardzo się spodobał karnawał dlatego też, urządziliśmy własny bal, w którym tańczyliśmy i świetnie się bawiliśmy. Na zakończenie każde dziecko otrzymało dyplom z podziękowaniem za udział w Feriach z Biblioteką. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom, dziadkom i opiekunom za współpracę, wspólną zabawę a przede wszystkim za zaufanie. Do zobaczenia!