23 kilometrRozpoczęliśmy kolejny tydzień Ferii z Biblioteką, w tym tygodniu w Bibliotece Głównej. Licznie zgromadzeni uczestnicy wspólnie ustalili zasady jakie będą obowiązywać przez cały tydzień.

Zapisaliśmy to w formie regulaminu, pod którymi każde dziecko się podpisało. Pierwszą część zajęć poświęciliśmy kwestiom organizacyjnym i integracyjnym. Poznawaliśmy się nawzajem podczas wspólnych zabaw. Drugą część rozpoczął pan Krzysztof Nowakowski – maszer, który psim zaprzęgiem wyrusza w wyprawy m.in. na Grenlandię. Dzieci wysłuchały opowieści o przygodach pana Krzysztofa, jego psach a także o tym, jak się maszer przygotowuje do wypraw. Z ciekawością uczestnicy wysłuchali naszego gościa a następnie licznie zadawali pytania. Na koniec zajęć czekała praca plastyczna nawiązująca do spotkania z maszerem, którą wykonali dowolną techniką. Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas. Do zobaczenia jutro!

Projekt „Recepta na szczęście”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura