legimi ksiazka na telefonPrzypominamy o możliwościach czytania bez wychodzenia z domu!

Nasza Biblioteka ma dostęp do zasobów e-booków zgromadzonych na platformie Legimi. W związku z tym proponujemy naszym czytelnikom możliwość darmowego skorzystania z zasobów tej bardzo popularnej platformy.
Aby skorzystać z usługi należy pobrać unikatowy kod ważny przez okres 1 miesiąca (ilość kodów dostępnych w miesiącu jest ograniczona), zainstalować bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytnik, za pomocą której uzyskamy dostęp do zasobów platformy bez ograniczeń.
Kody dostępne w oddziale dla dorosłych, można je także uzyskać telefoniczne lub mailowo (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 502-087-037).
Jedynym warunkiem jest posiadanie karty czytelnika w naszej Bibliotece.

Ruszyła również nowa usługa  „Książka na telefon”, dzięki której dowieziemy książki bezpośrednio pod drzwi czytelnika. Usługa dedykowana jest osobom w wieku 60+ oraz osobom przebywającym na kwarantannie.

Projekt „Recepta na szczęście”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.