audiobooki nowe

Od pewnego czasu, coraz częściej można spotkać fana książek mówionych. Treść książki czytana jest przez profesjonalnego lektora - często aktora lub aktorkę. Słuchanie fabuły powieści w takim wykonaniu daje poczucie dużej przyjemności i relaksu. Audiobooki - bo o nich mowa - można odtwarzać zarówno z płyt CD jak i bezpośrednio z pliku dźwiękowego mp3.

Taka forma książki jest wygodną alternatywą dla osób, które mają problem ze wzrokiem lub nie chcą obciążać oczu.  Ale nie tylko...

Coraz częściej po audiobooki sięgają rodzice. Bardzo pozytywny wpływ na wyobraźnię ma słuchanie przez naszych najmłodszych czytelników ich ulubionych bajek.

Wielu miłośników książek papierowych nie może poświęcać wiele czasu na czytanie ze względu na rozliczne obowiązki. Nikt nie może przecież czytać książki jednocześnie prowadząc samochód. Znacznie bezpieczniejszą opcją w tym wypadku jest słuchanie jak ktoś czyta za nas. I tu właśnie na ratunek kierowcom ruszają audiobooki. Nie tylko pozwalają poznać najnowsze dzieło naszego ulubionego pisarza ale również umilają samotną, często długą podróż. Słuchanie audiobooków nie przeszkadza także podczas wykonywania licznych obowiązków domowych, pozwala łączyć przyjemne z pożytecznym :)

Drogi Czytelniku, jak dobrze wiesz, w naszej bibliotece znajdziesz nie tylko tradycyjne książki. Wystarczy szybki rzut okiem, aby zobaczyć piękny zbiór audiobooków.  Zapraszamy! Gwarantujemy, że znajdziesz coś dla siebie i/lub swojej pociechy!

Audiobooki dla dzieci i młodzieży

Audiobooki dla dorosłych

Projekt „Wszystko gra!”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura