biblioteka pod chmurkąWykorzystując piękną pogodę zaprosiliśmy przedszkolaków z Kubusiowego Przedszkola do letniej czytelni, gdzie wysłuchali przyjemnego opowiadania pt. "Kajtek uważaj" autorstwa Jennifer Berne. Ten przyjazny szpak bardzo przypadł dzieciom do gustu. Po wysłuchaniu bajki uczestnicy mieli za zadanie pomóc Kajtkowi wydostać się z labiryntu oraz dokończyć rysowanie postaci Kajtka.

Nie zabrakło również dobrej zabawy w memory oraz oglądania nowości wydawniczych skierowanych do najmłodszych. Podczas wizyty nasi goście zwiedzili siedzibę biblioteki, dowiedzieli się co należy zrobić aby zostać czytelnikiem a także wysłuchali informacji o projekcie „Mała książka – wielki człowiek”. Zachwyceni zapewnili, że wrócą do nas z rodzicami!

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za odwiedziny oraz wychowawcom i opiekunom z Kubusiowego Przedszkola za współpracę!

Projekt „Bibliosfera dla trapera”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura