wizyta studyjna11 września w bibliotece głównej gościliśmy bibliotekarzy z Biblioteki w Dzielnicy Wesoła m.  st. Warszawy. Podczas spotkania nasi goście zwiedzili bibliotekę, zapoznali się z jej historią oraz działalnością kulturalno-oświatową. Wstępem do zwiedzania nowego gmachu była prezentacja ukazująca etapy budowy gmachu biblioteki.

Uczestnicy mieli okazję przede wszystkim zapoznać się z możliwościami nowoczesnego i atrakcyjnego budynku, z wielkim zainteresowaniem poznawali aranżację jej wnętrz. Wymieniliśmy się doświadczeniami, rozmawialiśmy o projektach, które realizujemy, o planach na przyszłość.

Wizyta była dobrą okazją do wymiany dobrych praktyk między instytucjami. Serdecznie dziękujemy Pani Elżbiecie Daniłowicz – dyrektor Biblioteki w Dzielnicy Wesoła m.  st. Warszawy za organizację wyjazdu, uczestnikom: bibliotekarzom – za rozmowy.