spotkanie autorskie z Krystyną MirekWtorkowe popołudnie było pełne dobrych emocji, a wszystko to za sprawą naszego gościa Krystyny Mirek, autorki 25 bestsellerowych powieści. W czytelni letniej, w ciepłe lipcowe popołudnie Pani Krystyna opowiadała o tym, że pisanie było jej pasją, a teraz jest zawodem i sposobem na realizację marzeń.

W 2011 roku wysłała do wydawcy swoją pierwszą powieść „Prom do Kopenhagi" i tak to się zaczęło. Rozmawialiśmy o kobietach, które są inspiracją do pisania, o sile kobiecej przyjaźni, o projekcie "Kobiece oblicza zarządzania czasem".
Bardzo ważne podkreślała pisarka są emocje, które książka budzi w czytelniku, sprawia, że można się w niej całkowicie zatracić i to jest właśnie to coś … i przepis na bestseller.

Nasze spotkanie to nie tylko rozmowy o książkach ale też o życiu. Swoją ostatnią powieść „Inni mają lepiej" autorka podarowała bibliotece z dedykacją dla naszych czytelników. Każdy z uczestników wydarzenia mógł porozmawiać z Panią Krystyną i zadać pytania podczas podpisywania  zakupionych książek.

To było bardzo inspirujące popołudnie.

Projekt „Wszystko gra”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura