wakacje z biblioteką dzień 4Akcja segregacja!

To hasło królowało dziś podczas wakacyjnego spotkania w bibliotece. Rozmawialiśmy na temat prawidłowej segregacji  odpadów i tego, że każdy z nas może troszczyć się o naturę i mały, i duży.

Mówiliśmy też o recyklingu (trudne słowo) - który pozwala na powtórne wykorzystanie odpadów. Ponadto ruszyła Dziecięca fabryka RE-cyklingu - podczas której dzieciaki nadały „drugie życie" przedmiotom jednorazowym  robiły smoki z użyciem rolek po papierze toaletowym oraz zwierzęta z płyt CD.

Jak co dzień nie zabrakło zabaw na świeżym powietrzu.

Projekt „Recepta na szczęście”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura