Zabawy dla dzieci Dziś odbyło się kolejne spotkanie w ramach Biblioteki dla Smyka, które przyciąga coraz więcej uczestników. Dzieci dziś tworzyły wielkanocne baranki z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych.

Wstępem do zajęć było dopasowanie figur do planszy - ćwiczyliśmy w ten sposób spostrzegawczość.  Fajna zabawa była również przy układaniu fasoli na wzorze, a także po raz kolejny świetnie sprawdziło się przyklejanie piłeczek do taśmy. Nie mogło zabraknąć oczywiście wielkanocnych ozdób. Stworzone zostały baranki wyklejone płatkami owsianymi! Dzieci zachwycone i szczęśliwe nie chciały opuścić biblioteki.

Bardzo się cieszymy, że także najmłodsi lubią nas odwiedzać. Serdecznie dziękujemy za udział w dzisiejszych zajęciach i zapraszamy na kolejne 7 maja o godz. 10:00

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura