Warsztaty fotograficznePodczas drugiego spotkania w ramach warsztatów fotograficznych stworzyliśmy profesjonalne  mini studio. Uczestnicy dowiedzieli się  jakie są typy oświetlenia studyjnego, jak je wykorzystywać w portrecie, a także jak dobrać sprzęt i jak dostosować ustawienia aparatu do portretowej fotografii studyjnej i w świetle zastanym.

Mieli możliwość pracy z modelem /osobą fotografowaną ,otrzymali też wskazówki jak komponować kadry portretowe tak, aby zaciekawiły odbiorcę, jakich błędów unikać.Zapewne te wszystkie ważne informacje przydadzą się podczas sesji zdjęciowej, która odbędzie się już niebawem.

Warsztaty poprowadziła Pani Anna Suchcicka – fotograf (Smile Fotografia i Inne Formy Przekazu)

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura