Zajęcia dla najmłodszych Dziś odbyło się kolejne spotkanie w ramach comiesięcznych zajęć pn. "Biblioteka dla smyka". Maluszki przywitały wiosnę w bibliotece! Było bardzo kolorowo i radośnie!

Plansze z pszczółkami sprawiły nieco trudności jednak to nie przeraziło naszych gości. "Przykręcanie i odkręcanie" biedronek stworzonych z plastikowych butelek skupiło uwagę, dzięki której dzieci starannie wykonały zadanie. Największą radość jednak sprawiły kolorowe piłeczki, które dzieci przyklejały do taśmy klejącej tworząc w ten sposób kolorowe girlandy. Na koniec nie zabrakło zabawy z nawlekaniem słodkich kółeczek na patyczki. Radość sprawiło również chrupanie tych słodkości. Nie zabrakło oczywiście oglądania i opowiadania najnowszych książeczek dla najmłodszych. Serdecznie dziękujemy wszystkim mamom oraz dzieciom za mile spędzony czas!

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura