kawiarenka językowaWczorajsza środa upłynęła nam w bibliotece pod znakiem wirtualnej wycieczki po ciekawych miejscach znajdujących się w różnych krajach Europy. W ramach kawiarenki językowej odwiedziliśmy bowiem różne zakątki naszego kontynentu, o których rozmawialiśmy i wymienialiśmy opinie w języku angielskim.

Naszej uwadze nie uszły wybrane zabytki takich krajów jak Polska, Niemcy, Dania, Wielka Brytania oraz Francja. Nie zabrakło również sporej dawki humoru, a to głównie za sprawą wszędobylskiego Jasia Fasoli.

Prowadzenie: Tomasz Gajewski (MBP Oddział dla Dorosłych) współpraca i opieka merytoryczna: Wioleta Dyak (ZSP)

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura