poranek z bibliotekąW ubiegłą sobotę odbył się kolejny Poranek z Biblioteką, którego tematem przewodnim była jesień.

Zajęcia rozpoczęła rozmowa dotycząca zmian zachodzących w przyrodzie oraz o tym jak należy dbać o swoje zdrowie. Następnie dzieci za pomocą minek umieszczonych na czerwonych i żółtych kartkach odpowiadały na przeczytane przez prowadzącą zagadki. Punktem kulminacyjnym zajęć była praca plastyczna. Za pomocą rolek od papieru uczestnicy stworzyli las! Powstały jabłonie, brzozy, liski, króliczki oraz misie. W przerwach dzieci kolorowały jesienne obrazki, przeglądały książeczki oraz tańczyły.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za świetną zabawę i wspaniale spędzony czas!

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura