czytanie na dywanieWielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym Miejską Bibliotekę w Przasnyszu odwiedziła grupa 4-5-6 latków z  Niepublicznego Przedszkola ,, Przedszkola z klasą’’. Zajęcia poprowadzili uczniowie z Zespołu Szkół Powiatowych pod kierunkiem Pana Michała Mocka- nauczyciela bibliotekarza : Karolina Ćwiek, Zuzanna Kądziela, Mariusz Żmijewski, Mateusz Szempliński. Dzieci wysłuchały książki  K. Boroń ,, Zimowa rozłąka kurczaka i myszki’’.

Następnie odgadywali zagadki związane ze świętami . W nagrodę za poprawną odpowiedź, uczestnicy otrzymywali kolorowanki. Na zakończenie zajęć  czekała  wszystkich miła niespodzianka- odwiedziny Świętego Mikołaja, który w worku przyniósł słodkie prezenty.

Dziękujemy dzieciom za obecność i aktywny udział w zajęciach, uczniom ZSP oraz Panu Michałowi za pomoc i współpracę.