Kawiarenka językowa W minioną środę mieliśmy po raz kolejny okazję poćwiczyć znajomość języka angielskiego. Rozmowy na temat żywności, dobrego zachowania w restauracjach oraz ogólne zachowania według reguł savoir-vivre to tylko nieliczne  z wielu tematów, jakie zostały poruszone na spotkaniu.

Miła atmosfera towarzyszyła nam przez cały czas. Nie zabrakło również zabaw integracyjnych. Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne warsztaty, dzięki  którym z pewnością będziemy mogli zawrzeć nowe przyjaźnie oraz spędzić  miło czas. W planach mamy cykliczną (raz w miesiącu) organizację spotkań w ramach "Kawiarenki językowej". Chcemy, aby to była okazja do rozmów w obcych  językach i - dla chętnych - sprawdzenia i szlifowania swoich umiejętności na  tym polu. Zapraszamy!

Za pomoc w organizacji spotkania serdecznie dziękujemy  Pani Joannie  Ciesielskiej - Lipce  nauczycielce języka angielskiego w  Zespole Szkół Powiatowych im. mjra H. Sucharskiego w Przasnyszu.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura