Biblioteka dla smyka Za nami pierwsze spotkanie z nowego cyklu "Biblioteka dla Smyka". Zajęcia te mają na celu połączenie zabawy z nauką. Jednocześnie  dzieci, które nas odwiedzają mają okazję nawiązać nowe znajomości oraz  przyjaźnie.

Pierwsza grupa wiekowa (tj. 0-3) przy wsparciu rodziców miała za  zadanie m.in znaleźć zwierzęta na ilustracji, ustawianie konstrukcji z drewnianych klocków oraz układanie puzzli. Podczas drugiej części spotkania, starsze dzieci bawiły się podczas "gimnastyki języka" - ćwiczeń logopedycznych, a także doskonaliły swoją koncentrację, percepcję słuchową i wzrokową. Był to też okazja do wspólnego odrabiania lekcji. Spotkania przebiegły w bardzo miłej oraz pogodnej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom. Zapraszamy na kolejną "Bibliotekę dla smyka" już za miesiąc.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura