Poranek w BiblioteceZa nami kolejny poranek z biblioteką. Tym razem przez całe spotkanie towarzyszyła nam iście świąteczna atmosfera. Zajęcia plastyczne, muzyczne, oraz ruchowe były motywem przewodnim sobotniego spotkania.

Wykonywanie ozdób świątecznych, nauka gry na bum-bum rurkach, wspólne śpiewanie kolęd oraz taniec z pewnością zbliżyły do siebie najmłodszych. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością i z dużym skupieniem tworzyły kartki oraz inne ozdoby świąteczne, które mogły zabrać ze sobą na pamiątkę spotkania. Na koniec zajęć zaprosiliśmy wszystkich uczestników do quizu o tradycjach świątecznych oraz zabaw integracyjnych. Fantastyczna atmosfera, wspaniałe dzieci a przede wszystkim zabawa połączona oczywiście z nauką – to genialny skład na zajęcia, które zachwyciły wszystkich uczestników.

Przypominamy, że Poranki z Biblioteką odbywają się cyklicznie – w każdą trzecią sobotę miesiąca! Kolejne spotkanie odbędzie się 19 stycznia. Zapraszamy!