Wyjazd teatralnyW minioną niedzielę zabraliśmy naszych czytelników na spektakl pt. "Szalone nożyczki" do Teatru Dramatycznego w Płocku.

"Szalone nożyczki" to interaktywna komedia fryzjerska, której akcja toczy się w salonie fryzjerskim mistrza grzebienia i nożyczek – Tonia Wziętego, który wynajmuje zakład od mistrzyni fortepianu Izabeli Richter. Pewnego dnia kobieta zostaje zamordowana w swoim mieszkaniu, znajdującym się tuż nad salonem. Nieoczekiwany zwrot akcji ujawnia wiele skrywanych tajemnic, których rozwiązaniem zajmie się profesjonalny śledczy, angażując do tego widzów. Autor sztuki bowiem, główną rolę powierzył właśnie publiczności. Od jej błyskotliwości zależy rozwój wydarzeń, a w konsekwencji również - a może i przede wszystkim - zakończenie przedstawienia. Świetna scenografia, wpadające w ucho rewelacyjne songi, trzymająca w napięciu do końca spektaklu akcja, ale przede wszystkim niezwykła gra aktorska – to wszystko sprawiło, że spektakl stał się niezapomnianym przeżyciem dla uczestników wyjazdu.