teatrzyk28 listopada w Miejskiej Bibliotece odbył się teatrzyk z okazji Dnia Pluszowego Misia pt. „Na misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina”. Liczne przybyłe grupy  miały okazję poznać aktorów z teatru Maska w Krakowie.

Fantastyczna atmosfera panowała przez całe spotkanie. Aktorzy wchodzili w interakcję z naszą publicznością i dzięki temu dzieci brały aktywny udział w przedstawieniu, co bardzo im się podobało. Razem z aktorami ułożyli piękne życzenia dla jubilata a na koniec zostali „gośćmi na misiowych urodzinach”. Wszyscy doskonale się bawili i zadowoleni wrócili do swoich szkół i przedszkoli.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia.

Projekt „Teatr-Kino-Biblioteka:historia jednego budynku”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

logo PrzasnyszBibliotekakultura