Spotkanie autorskie20 listopada gościliśmy w Bibliotece dwie wyjątkowe kobiety Panią Teresę  Lipowską jedną z najbardziej znanych polskich aktorek, artystkę kabaretową oraz Panią Monikę Mularską – Kucharek doktor socjologii, terapeutkę wykładowcę akademickiego Od wielu lat realizuje warsztaty dla osób starszych. Obie Panie rozmawiały na temat książki pt. „Nad rodzinnym albumem. Teresa Lipowska w rozmowach z Iloną Łepkowską”.

W publikacji autorka podzieliła się z czytelnikami swoimi wspomnieniami i doświadczeniami. Podczas spotkania opowiadała właśnie o rodzinnym życiu i karierze. Było więc o silnej więzi z mamą, o drugim mężu Tomaszu Zaliwskim (spędzili ze sobą 44 lata, a ślubu udzielał ks. Jan Twardowski) o początkach w teatrze oraz o tym, jak trafiła do serialu M jak miłość. Opowiedziała o swoich relacjach z bliskimi Pani Teresa chętnie odpowiadała na pytania czytelników, Obie Panie rozdawały autografy na książkach ,które można było zakupić w trakcie  spotkania ,a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bohaterkami wieczoru.