Wyjazd teatralny W minioną sobotę zabraliśmy naszych czytelników na musical pt. „Piloci" w teatrze muzycznym Roma. „PILOCI" to pełna emocji musicalowa opowieść o miłości brutalnie przerwanej przez II wojnę światową.

Wielkie uczucie łączące Jana, młodego polskiego pilota wojskowego i Ninę, warszawską aktorkę kabaretową i piosenkarkę, rozgrywa się na tle wydarzeń historycznych lat 30. i 40. ubiegłego wieku, przede wszystkim Bitwy o Anglię, w której niezwykle doniosłą rolę odegrali polscy piloci.Świetna scenografia, wpadające w ucho rewelacyjne songi, trzymająca w napięciu do końca spektaklu akcja, ale przede wszystkim niezwykła gra aktorska – to wszystko sprawiło, że spektakl stał się niezapomnianym przeżyciem dla uczestników wyjazdu.