ZajęciaKolejne odwiedziny w bibliotece! Nowa siedziba przyciąga coraz twięcej dzieci, uczniów i starszej młodzieży.  Dziś z wizytą przyszli uczniowie z klasy V B z wychowawczynią Panią Justyną Kaliszewską ze Szkoły Podstawowej nr 1!

Zwiedzanie Biblioteki - w tym miesiącu - to stały element zajęć. Nowa siedziba, przestrzeń i aranżacja wnętrz zachwyca naszych gości. Dzieci wchodząc po raz pierwszy do Biblioteki mówią: „łaaał!",  co nas – pracowników – ogromnie cieszy!

Po zwiedzaniu rozmawialiśmy na temat książek, zalet czytania a także o tym, co może zachęcić do sięgnięcia po książkę. Powstały piękne plakaty, zachęcające do czytania ale także do odwiedzania Biblioteki, w której jest fajnie! Na koniec zajęć odbył się quiz z zakresu znajomości lektur szkolnych, podczas którego uczniowie rywalizowali ze sobą w grupach.

Serdecznie dziękujemy – uczniom klasy V B oraz Pani Justynie Kaliszewskiej – za fantastyczną atmosferę, zaangażowanie a także współpracę i zapraszamy na kolejne spotkania z Biblioteką!