LegimiNasza Biblioteka ma dostęp do zasobów e-booków zgromadzonych na platformie Legimi. W związku z tym proponujemy naszym czytelnikom możliwość darmowego skorzystania z zasobów tej bardzo popularnej platformy. Czytelnicy biblioteki mają dostęp do tysięcy e-booków dzięki aplikacji Legimi na tabletach, smartfonach oraz skorzystania on-line na komputerach i e-czytnikach.

Aby skorzystać z usługi należy pobrać unikatowy kod ważny przez okres 1 miesiąca (ilość kodów dostępnych w miesiącu jest ograniczona), zainstalować bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytnik,i za pomocą której uzyskamy dostęp do zasobów platformy bez ograniczeń.

Kody wydajemy telefoniczne lub mailowo (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 502-087-037).

Jedynym warunkiem jest posiadanie karty czytelnika w naszej Bibliotece.

Instrukcja korzystania z platformy LEGIMI: