1W środowe popołudnie 12. października, podczas kolejnej odsłony "Kawiarenki językowej" mieliśmy okazję poznać dwie nowe wolontariuszki z zagranicy, które przez najbliższe kilka miesięcy będą gościły w naszej bibliotece.

Sina-Aurica Strohschehn z Niemiec oraz Maria Tadevosyan z Armenii opowiedziały nam o sobie oraz o swoich krajach; nawiązany zaś w ten sposób dialog i konwersację z przybyłymi uczestnikami wzbogaciły o stosowne prezentacje multimedialne. Jeśli chcecie poznać nasze nowe, sympatyczne wolontariuszki i miło spędzić przy tym czas w atmosferze rozmów w języku angielskim, koniecznie bądźcie obecni na naszej kolejnej kawiarence! Do zobaczenia już wkrótce.

Projekt „Świet(l)na Biblioteka!”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury