plakat.zdjecia.slubne512Fotografia ślubna to pamiątka, której nie da się zastąpić. Zdjęcia ze ślubu to zaklęcie chwili, jednej z najszczęśliwszych w życiu, to zatrzymanie wspomnień. Dzięki fotografiom oglądamy historię, widzimy  uśmiechy i łzy, spojrzenia i gesty .

Zapraszamy Państwa do podzielenia się szczęściem  swoim, swoich  rodziców, dziadków, pradziadków. Wspólnie z czytelnikami chcemy stworzyć  wystawę zdjęć ślubnych.

Prosimy o przesyłanie  ślubnych zdjęć  z rodzinnych albumów w formacie jpg ( w dobrej rozdzielczości) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź przyniesienie ich do biblioteki gdzie zostaną zeskanowane.

Wystawę łączymy z naszym wrześniowym świętem - 75 rocznicą powstania Biblioteki.  Będzie to okazja do wspomnień, poznania wielu ciekawych historii chcemy razem z naszymi czytelnikami wracać do przeszłości - przypominać twarze i zdarzenia ważne zarówno dla mieszkańców jak i instytucji.

Na fotografie czekamy do 31 lipca 2021r.