aktualne zasady1W związku z ogłoszeniem nowych obostrzeń od 26.10.2020 przedstawiamy aktualne zasady korzystania z Biblioteki.

Od 26.10.2020

• Nowe godziny otwarcia: 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku, sobota - nieczynne
  • Brak wolnego dostępu do półek z książkami

Książki można rezerwować:

- w katalogu online dostępnym na stronie biblioteki lub

-mailowo/telefonicznie:

• czytelnia nieczynna
  • jeden komputer dostępny dla czytelników do celów edukacyjnych i związanych z załatwianiem spraw codziennych (max 30 minut)
  • warsztaty i spotkania tylko w formie online

Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek, dezynfekcji rąk i zachowaniu dystansu społecznego.

Jednocześnie przypominamy, że przez cały okres trwania pandemii książki zwrócone przez czytelników przechodzą trzydniową kwarantannę. Korzystanie ze zbiorów jest bezpieczne. Istnieje możliwość zamówienia telefonicznie kodu LEGIMI (dostęp do bezpłatnych e-booków).

Pozostałe warunki udostępniania zbiorów pozostają bez zmian.

Zapraszamy!

zasady od 26.10