a. jurksztowicz ok sMiejska Biblioteka Publiczna i Dwór Karwacz zapraszają na „Spotkanie z książką, kuchnią i piosenką”  - wystąpi: Anna Jurksztowicz – wokalistka i producentka muzyczna autorka książki „I Quchnia, czyli jak inteligentnie jeść i pić" oraz gość specjalny Krzysztof Napiórkowski - wokalista, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny, multiinstrumentalista 24 sierpnia (poniedziałek) godz.19.00 Dwór Karwacz (Karwacz 43)

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują maseczki ochronne.

Szczegółowe informacje i zapisy pod nr tel. 502 087 037

Uczestnicy będą zobowiązani do wypełnienia oświadczenia dot. zapoznania się z Regulaminem i zobowiązania do jego przestrzegania

Zastrzegamy sobie prawo do zmian lub odwołania wydarzeń w zależności od aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

Projekt „Recepta na szczęście"
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.