ozo-botZa nami ostatni dzień wakacji w bibliotece. Dzień upłynął nam w radosnej atmosferze.

Na początku zajęć dzieci kończyły robić  swoje piniaty. Pociętymi paskami bibuły oklejały przygotowane na poprzednich zajęciach balony. Powstałe piniaty, dzieci napełniły cukierkami. W kolejnej części nasi mali uczestnicy uczyli się programować nasze nowe roboty - Ozoboty. Podczas zajęć dowiedziały się jaka jest zasada działania robota, a następnie przy pomocy karty kodów tworzyli własne trasy dla Ozobota oraz zmagali się z prostymi zadaniami z programowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wakacji, dzieciom oraz rodzicom za wspaniałą atmosferę.

Projekt „Recepta na szczęście”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura