wakacje w bibliotece dzień szóstyRozpoczęliśmy drugi tydzień Wakacji w Bibliotece. Naszym gościem był Pan Poeta. Autor zabawnych rymowanych historii, które uczą morałem, a bawią treścią. Książki trafiły na Złotą Listę Fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom.

Było bardzo wesoło i kolorowo. Dzieci poznały historię pawia, kury, sowy, kruka i kaczki. Opowieści stały się punktem wyjścia do świetnej zabawy. Nasi mali uczestnicy  wykonali pracę plastyczną nietoperza, z balonów i piórek, bawiły się chustą animacyjną. Nie lada atrakcją okazało się rysowanie zawartości brzuszka kury, która pokazywała się po położeniu ręcznika kuchennego na talerzu z wodą. Powstały kolorowe obrazki, które dzieciom bardzo się podobały.  Był też czas na autografy i wybór książek.

Dziękujemy za wspaniałe zajęcia!

Projekt „Recepta na szczęście”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura