cala sala spiewaAch co to był za wieczór ! Biblioteka  zamieniła się w klub muzyczny gdzie na scenie rozbrzmiewały największe polskie  przeboje z lat 60,70,80 - tych: ”Chłopiec z gitarą” „Rudy rydz”, ”Żółte kalendarze”, ”Małgośka”, ”Takie tango” i wiele, wiele innych.

Nie było ograniczeń wiekowych śpiewali wszyscy od najmłodszych do tych dojrzałych, solo, w duecie , tercecie, każdy wokalista otrzymał za swoje wykonanie drobny słodki upominek. Zgromadzeni przy stolikach goście  dopingowali śpiewających gromkimi brawami. Finał spotkania to piosenka Jerzego Połomskiego "Cała sala śpiewa" i faktycznie tak było. Rozstaliśmy się z lekkim niedosytem i z obietnicą, że to nie ostatnie muzyczne karaoke - będą jeszcze kolejne. W trakcie wydarzenia rozstrzygnięty został konkurs walentynkowy,  szczęście uśmiechnęło się do osoby, która w piątek wybrała serce z nr 81. Serdecznie gratulujemy!!!

Projekt „Recepta na szczęście”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura