mirek plakatMiejska  Biblioteka Publiczna zaprasza 14 lipca (wtorek) godz.17.00 na spotkanie z Krystyną Mirek autorką takich powieści obyczajowych jak: „Prom do Kopenhagi", „Pojedynek uczuć", a także popularnych serii „Jabłoniowy Sad" oraz „Saga rodu Cantendorf".

Zapisy do 13 lipca, szczegółowe informacje pod nr tel.502087037, liczba miejsc ograniczona.

Po spotkaniu będzie można zakupić książki  Pani Krystyny Mirek i otrzymać autograf.

Serdecznie zapraszamy.

Projekt „Wszystko gra!"
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura