koncert Pawła CzekalskiegoW sobotni wakacyjny wieczór zainaugurowaliśmy sezon na kameralne wydarzenia kulturalne. Zaprosiliśmy naszych czytelników na niezwykły koncert w wykonaniu Pawła "Aldarona" Czekalskiego - gitarzysty, wokalisty, autora piosenek, laureata wielu imprez krajowych o charakterze konkursów, przeglądów.

Wysłuchaliśmy piosenek z dawką poezji m.in. "Gdy wieczorem"- piosenka bieszczadzka, "Lasu trzeba mi, "Niemanie", „Mistrzu nowego świata"," Świadomość". Każdą z piosenek poprzedzało kilka osobistych słów od autora  - refleksji, wspomnień. Teksty mówią o radościach i smutkach, wyborach, poszukiwaniu duchowości współczesnego człowieka o relacjach międzyludzkich. Wykonanie z towarzyszeniem gitary i harmonijki ustnej. To był piękny muzyczny upominek, w ten wieczór przenieśliśmy się w Bieszczady, blisko natury, przyrody… Po koncercie można było porozmawiać z gościem, zadać pytanie, zakupić płytę.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi Miasta Przasnysz - Łukaszowi Chrostowskiemu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Przasnyszu oraz Państwu Annie i Januszowi Nachtygal za pomoc w organizacji wydarzenia.

Zapraszamy na kolejne koncerty i spotkania autorskie, szczegóły na stronie internetowej i na naszym profilu na Facebooku.

Projekt „Recepta na szczęście”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura