roboty magdalenyZapraszamy dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy! Magdalena, nasza bibliotekarka przygotowała dla Was dwa załączniki z zadaniami, które sprawdzą Waszą wiedzę dotyczącą ekologii, segregacji śmieci oraz książek dla dzieci w waszym wieku.

Na początek zapraszamy Was do obejrzenia filmiku, a następnie do wykonania kilku zadań, które będą wymagały logicznego myślenia, skupienia oraz kreatywności:

- rozkoduj to z eko-robotem

- zaprogramuj się na czytanie

Jeśli macie ochotę, podzielcie się z nami efektami swojej pracy! Chętnie zobaczymy! Zróbcie zdjęcia i wyślijcie maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane na stronie internetowej biblioteki i profilu na facebooku.