jesienne zajęciaDnia 17.10. i 24.10.2019 Miejską Bibliotekę odwiedziły klasy IV ze Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu.

Na początku zajęć  dzieci wykonywały działania matematyczne, ich wynik wprowadzał dzieci w temat zajęć o jesieni. Dzieci poznały wiersz Doroty Gellner ,, Jesień u fryzjera’’. Następnie ćwiczyły ortografię i znajomość zasad podpisując obrazki z trudnością. Podsumowaniem zajęć były prace plastyczne, dzieci wykorzystując jesienne liście wykonały jeża i wiewiórkę. Dzieci aktywnie uczestniczyły w jesiennych spotkaniach w bibliotece. Był to twórczo, kreatywnie i mile spędzony czas.

Dziękujemy dzieciom za obecność i aktywny udział w zajęciach oraz Paniom za pomoc i współpracę.