plakat dzien dziecka szablon

Zapraszamy do wspólnej zabawy dzieci i rodziców: z bogatego dorobku M.Konopnickiej , A.Fredry i J.Tuwima wybraliśmy wierszyki cenione i najbardziej lubiane nie tylko przez najmłodszych czytelników.

Zadanie polega na wypisaniu co najmniej dziesięciu bohaterów literackich na podstawie ośmiu filmików, które zostaną wyemitowane 1 czerwca w pełnych godzinach od  11.00 do 18.00 na naszym profilu na Facebooku oraz zamieszczone na naszym kanale YouTubestronie internetowej biblioteki.

Zapraszamy i zachęcamy do:

- polubienia naszego profilu na Facebooku

- udostępnienia postu konkursowego na swojej tablicy

- zaproszenia do zabawy znajomych.

Spośród osób wybierzemy trzy osoby z największą liczbą odpowiedzi. Osoby te otrzymają upominki na Dzień Dziecka.

Wyniki konkursu zamieścimy na naszym profilu facebookowym 2 czerwca o godzinie 12.00.

Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu.

Powodzenia !!!