kawiarenka językowaŚroda 22.01.2020 upłynęła nam pod znakiem kolejnego spotkania w ramach cyklu Kawiarenki Językowej. Tym razem naszą dyskusję w języku angielskim skupiliśmy wokół dwóch europejskich krajów, które mogą uchodzić za prawdziwy raj dla turystów.

Mowa o Portugalii oraz Chorwacji, w których to państwach cudowny klimat łączy się ze wspaniałymi zabytkami i zapierającymi dech w piersiach malowniczymi widokami. A wszystko to okraszone tradycyjną południową gościnnością ich mieszkańców ;).

Dziękujemy uczestnikom za obecność i zaangażowanie.

Do zobaczenia, widzimy się ponownie za miesiąc!

Projekt „Recepta na szczęście”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura