Tajwan

12  maja wybraliśmy się z Czytelnikami w podróż do serca         Azji - Tajwanu, a wszystko to za sprawą książki „Made it in Taiwan" czyli rowerem przez kraj rowerów Artura Gorzelaka, naszego przewodnika w tej wyprawie. Zaskakująco mało  wiemy o Tajwanie, a to wspaniały kraj z zapierającymi dech w piersiach krajobrazami górskimi i dolinami, które od stuleci zamieszkują tajwańscy aborygeni.

Oferuje miłośnikom dwóch kółek ponad pięć tysięcy km tras rowerowych i kusi i dobrą kuchnią. Zobaczyliśmy wiele ciekawych miejsc  i wysłuchaliśmy  wciągającej opowieści ze szczyptą egzotyki. Po spotkaniu wielu z nas sięgnie po książkę, która jest zarówno przewodnikiem turystycznym jak i dobrą literaturą podróżniczą.(Nagranie z wydarzenia dostępne na profilu biblioteki na facebooku ).

Projekt „Recepta na szczęście”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura