1W ubiegłą sobotę odbył się kolejny, bardzo udany Poranek w Bibliotece. Tematem przewodnim była jesień. Spotkanie rozpoczęliśmy od zabaw integracyjnych. Była to okazja do poznania nowych koleżanek i kolegów. Następnie rozmawialiśmy z dziećmi  o aktualnej porze roku. Rozwiązywaliśmy krzyżówkę, układaliśmy puzzle. Dzieci wzięły udział w grze kalambury, podczas zabawy hasła jesienne były pokazywane lub rysowane. Dzieci wysłuchały wierszy o tematyce jesiennej. Na koniec czekała na wszystkich praca plastyczna, dzieci wykonały kolorowe drzewa z rolki.

Fantastyczna atmosfera i zabawa towarzyszyła nam przez całe zajęcia. Dziękujemy dzieciom oraz rodzicom. Zapraszamy już za miesiąc na świąteczny poranek w bibliotece!