1Dzisiejszego dnia odbyły się zajęcia dla najmłodszych czytelników pt. ,,Biblioteka dla Smyka’’.

Podczas dzisiejszych zajęć dzieci poznały kolory: czerwony, zielony, niebieski, żółty.  Na początku wysłuchały książeczki z otwieranymi okienkami ,, Jaki to kolor? ‘’. Podczas czytania dzieci pokazywały na ilustracjach obrazki we wskazanych kolorach. Następnie segregowały przedmioty według poznanych kolorów. Nie zabrakło wesołych zabaw z użyciem chusty animacyjnej. Podsumowaniem zajęć była praca plastyczna, maluszki wyklejały obrazek kolorową plasteliną.

Listopadowe spotkanie odbyło się w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Dziękujemy  maluszkom oraz rodzicom za wspólnie spędzony czas w bibliotece i zapraszamy na kolejne zajęcia już za miesiąc.